Pilopeptan Women's Hair Tablets

Marka/Prodhuesi: Genové Dermatologics

Çmimi: 2.860,0 Lekë

.

2.860,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Tabletat Pilopeptan Woman janë formuluar ekskluzivisht për të mbajtur flokët e femrave në gjendje të shëndetshme.

Një suplement ushqimor i bazuar në xhelatinë të hidrolizuar, acid hialuronik, aminoacide (L-cisteinë dhe L-metioninë), minerale (Selen, Zink dhe Pirofosfat Ferrik) dhe vitamina të grupit B, si acidi folik (vitamina B9) dhe biotina (Vitamina B7).

Renia e flokut te femrat ndikohet nga shumë faktorë, duke përfshirë predispozicionin gjenetik, çrregullimet hormonale, kushte të jashtme (ndryshimet në sezon), ndryshime të brendshme fiziologjike (shtatzënia, ushqyerja me gji, menopauza), etj., të cilat të gjitha mund të prishin marrjen normale të lëndëve ushqyese. Tabletat Pilopeptan Woman ofrojnë sasitë e rekomanduara të vitaminave dhe mineraleve të nevojshme për flokët.

I vetmi produkt ne treg qe perdoret ne shtatzani dhe tek nenat me gjidhenie.


Paketimi: 30 tableta

Forma Famaceutike
Tableta
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Gra

1 tablete ne dite ne nje vakt (preferohet bashke me mengjesin). Minimumi per 3 muaj.

0.095
600.23 KB