Klorane Anti-Dandruff Rebalancing Shampoo with Galanga

Marka/Prodhuesi: Klorane

Çmimi: 1.760,0 Lekë

.

2.200,0 Lekë1.760,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampo ribalancuese me ekstraktet e Galanga-s e cila ndihmon në eliminimin e shpejtë të zbokthit te thate dhe të yndyrshem. Formula e saj me 87% perberes me origjinë natyrale, respekton fibrat e flokëve dhe skalpin.

Efektive për të ribalancuar dhe pastruar skalpin që nga përdorimi i pare.

Galanga njihet për vetite e saj pastruese dhe qetesuese, me shpejtësi veprimi 4 herë më të madhe se zink pyrithione.

I përshtatshëm për përdorim frekuent, si dhe per gratë shtatzëna.


Perberesitꓽ WATER (AQUA)*. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. DECYL GLUCOSIDE*. LAURYL BETAINE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. LACTIC ACID*. PENTYLENE GLYCOL*. ALPINIA GALANGA RHIZOME EXTRACT*. FRAGRANCE (PERFUME). LAURETH-3. MALEIC ACID. MALTODEXTRIN*. OLETH-10. POLYQUATERNIUM-22. RED 33 (CI 17200). SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE*. TOCOPHEROL.


Paketimiꓽ 400 ml

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Po
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Po
Vëllimi
0 ml

Aplikojeni ne floke dhe skalp te lagur.

Masazhojeni butesisht.

Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

0.1177
614.2 KB