Mustela Gentle Shampoo Delicate Hair

Marka/Prodhuesi: Mustela

Çmimi: 1.400,0 Lekë

Shampo e butë për bebe për flokë delikatë .

1.400,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampo e butë për fëmijë dhe bebe, që nga lindja. Pastron dhe shpleks flokët delikatë. Shpëlahet lehtësisht dhe nuk djeg sytë. Ideale për përdorim të përditshëm, lë një aromë unike në lëkurë dhe flokë. E përbërë me 93% përbërës me origjinë natyrale. Testuar dermatologjikisht.


Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM MYRETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, PEG-150 DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYQUATERNIUM-10, PANTHENOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT , CARAMEL.


Paketimi: 200 ml.

Apliko një sasi të vogël shampo në flokë. Masazho butësisht dhe shpëlaje me ujë të bollshëm.

0.1086
604.89 KB