Mustela Cradle Cap Cream

Marka/Prodhuesi: Mustela

Çmimi: 1.500,0 Lekë

Krem zbutës dhe qetësues i krustave të qumështit tek bebet.

1.500,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Krem me përbërës veprues me origjinë natyrale:


-Ekstrakt avokadoje: ndihmon në përmirësimin e pamjes së lëkurës së kokës së bebes.


-Vaj borago : hidraton dhe mban lëkurën e kokës së bebes të butë dhe të pastër.


Siguri e garantuar që nga lindja. Hipoalergjenik. Me tolerancë të lartë kutane dhe okulare.


Pa parfum, pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.


Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, HYDROGENATED POLYDECENE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, GLYCERIN, DI-C12-13 ALKYL MALATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETYL ALCOHOL, BUTYL AVOCADATE, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, CAPRYLOYL GLYCINE, SCLEROTIUM GUM, 1,2-HEXANEDIOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, PROPYL GALLATE.


Paketimi: 40 ml.

Aplikohet mbi krustat e qumështit të bebes tuaj dhe masazhohet lehtësisht. Lihet të veprojë gjatë gjithë natës dhe pastrohet me shampo.

0.106
604.97 KB