Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant Roll on

Marka/Prodhuesi: Vichy

Çmimi: 1.647,0 Lekë

.

1.830,0 Lekë1.647,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant Deodorant është një antidjersës efektive për ata që duan të kontrollojnë djersitjen e tepërt. Erërat e këqija zakonisht lindin nga lagështia dhe bakteret në zonën e nënsqetullave. Me këtë në mendje, ky deodorant ka një formulë të fuqishme që përmban aktivë antibakterialë dhe gjithashtu mban zonen e sqetullave pa lagështirë në mënyrë që të neutralizojë aromat në burim! Ky deodorant përmban zink, me aktivitet antibakterial për të shmangur përhapjen e baktereve përgjegjëse për aromat e këqija. Përveç kësaj, ai përmban kripëra alumini që kontrollojnë djersitjen duke reduktuar djersën. Dhe së fundi, përmban perlit që ndihmon në thithjen e lagështirës.

Ofron mbrojtje afatgjatë me një veprim kundër aromës dhe lagështisë, duke mbajtur një prekje të thatë deri në 96 orë! Me një format praktik roll-on dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, është një mundësi e shkëlqyer për të freskuar dhe mbrojtur çdo ditë zonën e nënsqetullave. E lë lëkurën të rehatshme dhe të butë dhe gjithashtu me një ndjenjë të këndshme freskie.

Pa alkol dhe paraben.


Përbërësit: AQUA/ WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE DIMETHICONE-C14-22 ALCOHOLS – PARFUM/ FRAGRANCE – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PERLITE – ZINC PCA – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – PENTYLENE GLYCOL

Sasia: 50 ml

Forma Famaceutike
Deodorant roll on
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra

Aplikojeni në lekurë të thatë.

0.1444
613.1 KB