The Ordinary Marine Hyaluronics Serum

Marka/Prodhuesi: The Ordinary

Çmimi: 1.990,0 Lekë

.

1.990,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Marine Hyaluronics është një serum jashtëzakonisht i lehtë, duke vepruar si një alternativë e acidit hialuronik, i cili e drejton ujin atje ku ju nevojitet më shumë. Duke kombinuar algat detare, algat e kuqe Havajane, algat blu-jeshile të mikrofiltruara dhe disa aminoacide, kjo formulë me bazë uji synon hidratimin nën sipërfaqen e lëkurës, duke rezultuar në një lëkurë më të butë dhe më e shëndoshë.


Funksioni:

Lëkurë të thatë

Përshtatet:

Të gjitha lëkurave


Përbërësit:

Aqua (Water), Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Ahnfeltia Concinna Extract, Arginine, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Aspartic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Salicylic Acid, Citric Acid, Propanediol, Dimethyl Isosorbide, Ethoxydiglycol, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Sasia:

30 ml

Forma Famaceutike
Serum
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
30 ml

Udhëzimet: Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.


Përdorimi:12 muaj pas hapjes


0.1097
613.64 KB