The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG Serum

Marka/Prodhuesi: The Ordinary

Çmimi: 1.690,0 Lekë

.

1.690,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Caffeine Solution 5% + EGCG është një serum me bazë uji që redukton pamjen e fryrjes dhe rrathëve të zinj në konturin e syve. Formula funksionon duke kombinuar një përqendrim të lartë të kafeinës me një (EGCG) shumë të pasuruar.


Funksioni: Dark Circles, Puffiness

Përshtatet: Të gjitha lëkurave


Përbërësit: Aqua (Water), Caffeine, Maltodextrin, Glycerin, Propanediol, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Oxidized Glutathione, Melanin, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Pentylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan gum, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Propyl Gallate, Dimethyl Isosorbide, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Sasia: 30 ml


Forma Famaceutike
Serum
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra

Udhëzimet: Aplikoni një sasi të vogël në konturin e syve në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përdorimi:12 muaj pas hapjes


0.1004
612.36 KB