Avene Cleanance Women Day Tinted Emulsion (SPF 30)

Marka/Prodhuesi: Avene

Çmimi: 3.100,0 Lekë

.

3.100,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Cleanance Women Emulsion SPF30 Tinted është një kujdes për lëkurën e të rriturve me papërsosmëri, strukturë të çrregullt të lëkurës dhe lëkurë të shurdhër.

Kremi me ngjyrë korrigjon papërsosmëritë, ngushton poret dhe ndriçon çehren falë pigmenteve me ngjyrë.

Synovea HR ndihmon në zvogëlimin e njollave dhe kufizimin e oksidimit të sebumit.

P-Retinili ngushton poret.

Uji termal i Avene ofron të gjitha vetitë e tij qetësuese dhe zbutëse.

Lëkura është e hidratuar, mat dhe e mbrojtur nga rrezet e përditshme UV.

Tekstura e lehtë dhe jo ngjitëse siguron një shkëlqim të menjëhershëm të shëndetshëm.

Bazë shumë e mirë make up-i.

Jo-komedogjene.


Forma Famaceutike
Krem puder
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Gra
Vëllimi
40 ml

Vendoseni në mëngjes në lëkurën e pastruar, vetëm ose pas serumit korrigjues.Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast të ekspozimit në diell, përdorni një mbrojtës të përshtatshëm.

0.0856
613.77 KB