BioNike TRIDERM SHOWER FOAM pH 3.5

Marka/Prodhuesi: BioNike

Çmimi: 1.050,0 Lekë

.

1.050,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampo trupi me ph 3.5 per larje te perditshme te trupit. Pastron ne menyre delikate lekuren, duke realizuar nje efekt ribalancues dhe riacidifikues.

Ideale per persona qe frekuentojne pishinat, palestrat dhe per persona qe vuajne nga infeksionet bakteriale dhe fungale te lekures.


Forma Famaceutike
Shampo
Grupmosha
Për të gjithë
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
200 ml

Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

0.1448
600.63 KB