Catalysis Diamel 755 mg x 30 kapsula

Marka/Prodhuesi: Catalysis

Çmimi: 3.550,0 Lekë

Suplement per uljen e sheqerit ne gjak.

3.550,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Diamel eshte shtese ushqimore me permbajtje bimore, aminoacide vitamina dhe zink. ul insulino-rezistencen dhe rivendos balancen hormonale. Diamel ndihmon ne rregullimin e niveleve te sheqerit ne gjak, kur perdoret si terapi shtese tek te semuret me diabet.

Perberesit: Acid Askorbik (VIT.E C) 60 mg, 37 mg sulfat zinku, 6 mg Calcium pantothenate, Pyridoxine (Vit.B6) 2 mg, 200 mg Acid Folik, Cyanocobalamin (Vit.B12) 1g, Arginine, Glycine, Acid fumarik, L-carnitine, Ornithine, acetyl-cysteine, ekstrakt Alfalfa, ekstrakt boronice, methylparaben sodium cyclamate

Keshillohet te merrni 6 kapsula ne dite,2 kapsula gjate secilit vakt.

0.1467
572.85 KB