Sun Secret Dry Sun Oil Spray Body and Hair SPF 30

Marka/Prodhuesi: Korff

Çmimi: 3.650,0 Lekë

Vaj mbrojtës ndaj diellit për flokët dhe trupin 200 ml.

3.650,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Përshkrimi

Formulim që ka për qëllim të mbrojë trupin dhe flokët nga rrezatimi diellor, rëra, era, kripa dhe klori. Nxit proçesin e nxirjes dhe mban flokët tuaj të butë. Rezistent ndaj ujit. Pa ngjyrues. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përbërësit

Alcohol Denat.; Cyclopentasiloxane; Octocrylene; C12-15 Alkyl Benzoate; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Ethylhexyl Salicylate; Ethylhexyl Methoxycinnamate; Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate; Tocopheryl Acetate; BHT.

Forma Famaceutike
Kapsule
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra
Vëllimi
0 ml

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit diellor dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

0.132
602.39 KB