Shampoing à la Grenade

Marka/Prodhuesi: Klorane

Çmimi: 1.400,0 Lekë

Shampo me shegë për flokë të lyer .

Vëllimi
1.400,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampo që mbron dhe fikson ngjyrën falë pranisë së kompleksit ekskluziv intensifikues të ngjyrës, të pasur me tanine të shegës. Ngjyra e flokëve duket e gjallëruar, e ndritshme dhe zgjat 2 herë më shumë.

Përbërës aktiv natyral i ekstraktuar nga lëkura e fruteve të Shegës së kultivuar në tokat me diell të Marokut.

Pa silikon.


Përbërësit:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Cocamide Mipa, Propylene Glycol, Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Propylparaben, Punicum Granatum Exract, Red 40 (Cl 16035), Sodium Hydroxide.


Paketimi: 200 ml, 400 ml.

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Po
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Po
Vëllimi
200 ml

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

0.1187
604.91 KB