C-Vit Radiance Glowing Fluid

Marka/Prodhuesi: Sesderma

Çmimi: 5.000,0 Lekë

.

Ky produkt nuk është gjendje.

C Vit Radiance me efekt hidratues, kundër rrudhave që i kthen vitalitetin dhe shkëlqimin natyral fytyres.

Në lëkurën tuaj, vitamina C shndërrohet në dritë. Dhe, falë nanoteknologjisë, ofron efikasitet dhe mbrojtje maksimale kundër radikaleve të lira. Përveç kësaj, pigmentet e tij të sjellin një shkëlqim të menjëhershëm në fytyrën tuaj.

Është doza juaj ditore e vitaminës C, me një efekt të fuqishëm antioksidant, i cili lufton lëkurën pa vitalitet, njetrajteson tonin e lëkurës dhe rikthen shkëlqimin natyral. I jep lëkurës një pamje të re: e ushqyer dhe e shëndetshme. Përveç kësaj, pigmentet e tij të ndezura sjellin një shkëlqim të menjëhershëm në fytyrën tuaj dhe një aspekt të shëndetshëm që zgjat gjithë ditën. I pershtatshem per lekura mikse.


Përbërësit: AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-6 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOHEXASILOXANE, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL BEHENATE, RESVERATROL DIMETHYL ETHER, QUERCETIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, MORUS ALBA ROOT EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, PEG-32 STEARATE, GLYCOL STEARATE, TRIETHANOLAMINE, POLYMETHYL METHACRYLATE, LECITHIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MICA, ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE, DIMETHICONOL, BHT, POLYSORBATE 20, TRICAPRYLIN, DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, SODIUM CHOLATE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, D-LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CI 15985.


Paketimi: 50 ml

Forma Famaceutike
Leng
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Po
Bimorë
Po
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
50 ml

Perdoret ne mengjes dhe mbrwmje. Para se te dilni aplikoni gjithmone kremin me faktor mbrojtes. Per nje trajtim me intensiv rekomandohet pas serumit me VIT C.


0.1282
599.41 KB