Klorane Shampoing à la Quinine

Marka/Prodhuesi: Klorane

Çmimi: 1.120,0 Lekë

Shampo me bazë Kinine dhe vitamina të grupit B kundër rënies së flokëve .

Vëllimi
1.400,0 Lekë1.120,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampoo e formuluar për flokë të dobësuar apo si ndihmesë në trajtimet kundër rënies së flokut. Nxit rritjen fiziologjike të flokëve falë veprimit sinergjik të Kininës dhe vitaminave të grupit B. Një koncentrat i vërtetë energjie, i jep flokëve forcë dhe rezistencë duke përmirësuar njëkohësisht krehjen.


Përbërës aktiv natyral: Kinina e ekstraktuar nga lëvorja e Kinës, mjekim tradicional i përdorur nga popullata e Incas.


Përberesit:

Water, sodium laureth sulfate, cocamide dea, cocamidopropyl betane, cinchona succiruba bark extract, biotin, blue 1, butylparaben.


Paketimi: 200 ml, 400 ml.

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Jo
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Vëllimi
200 ml

Aplikohet në flokë të lagur, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

0.1248
607.85 KB