Dercos Ultra Soothing Shampoo For Dry Hair

Marka/Prodhuesi: Vichy

Çmimi: 1.742,5 Lekë

.

2.050,0 Lekë1.742,5 Lekë
Shtoje në Shportë

Vichy Dercos shampo qetësuese është një shampo e formuluar specifikisht për flokë të thatë dhe që mundëson qetësimin e kruarjes së skalpit.

Kjo shampo qetësuese nuk përmban sulfat dhe është formuluar e bazuar në kompleksin aktiv Sensirine që është e pasur me Glicerinë dhe Pantenol. Nga aplikimi i parë, do zbusë ndjesinë e diskomfortit dhe qetëson kruarjet e skalpit.

Pa paraben. Formule hipoalergjike.

E testuar dermatologjikisht.


Përbërësit: Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Benzoic Acid, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Carbomer, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Divinyldimethicone/Dimethicone Compolymer, Hydrogenated Coconut Acid, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Polysorbate-21, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Salicylic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Isethionate, Trideceth-6, parfum.


Paketimi: 200 ml

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Po
Grupmosha
Për të gjithë
Me Arome
Po
Vëllimi
200 ml

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.


0.0963
598.91 KB