AHA BHA Vitamin C Lip Plumper

Marka/Prodhuesi: COSRX

Çmimi: 2.990,0 Lekë

.

2.990,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Një zbutës buzësh energjik, me shumë funksione që i jep dukshëm vëllim buzëve tuaja , i zbut dhe hidraton ato.

Koktej perfekt i përbërësve për buzët plot energji, AHA, BHA dhe Vitamina C punojnë së bashku për të eksfoluar dhe ushqyer butësisht buzët për t’i bërë ato të duken më të shëndetshme se kurrë.

Buzët e mbushura dukshëm sa herë të keni nevojë!

Thjesht aplikojeni ditën dhe natën, sa herë që nevojitet, për të krijuar një barriere të lëmuar por të fortë.

Trajtimi i buzëve me teksturë krem xhel shkrihet në buzët tuaja dhe i lë buzët e buta dhe të hidratuara .


Përbërësit:

Petrolatum, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutene, Phytosteryl/​Isostearyl/​Cetyl/​Stearyl/​Behenyl Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Diisostearyl Malate, Ethylene/​Propylene/​Styrene Copolymer, Sorbitan Sesquioleate, Microcrystalline Wax, Vanillyl Butyl Ether, Butylene/​Ethylene/​Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Water, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Butylene Glycol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Amber Powder, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Betaine Salicylate, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract


Sasia: 20 g

Forma Famaceutike
Xhel
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra

Aplikoni një sasi të duhur në buzë.

Ju mund të përjetoni ndjesi shpimi gjilpërash për shkak të efektit të fryrjes në varësi të gjendjes së buzëve tuaja, gjë që është e zakonshme me produktet për mbushjen e buzëve.

0.0782
599.64 KB