The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% Serum

Marka/Prodhuesi: The Ordinary

Çmimi: 1.290,0 Lekë

.

1.290,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Formula jonë Niacinamide 10% + Zink 1% është një serum me bazë uji që rrit shkëlqimi, përmirëson butësinë e lëkurës dhe përforcon barrierën e lëkurës me kalimin e kohës. Është serum universal për lëkura problematike që zbut, i jep ndriçim dhe e suporton.


Funksioni: Teksturë të parregullt, Thatësi, Pa shkëlqim,Yndyrë, Bllokime poresh.

Përshtatet: Të gjitha lëkurave

Përbërësit: Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Dimethyl Isosorbide, Tamarindus Indica Seed Gum, Xanthan Gum, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Sasia: 30 mlForma Famaceutike
Serum
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
30 ml

Udhëzimet:

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Nëse shfaqet acarim, shpëlajeni, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek.

Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë tëpadëmtuar.

Këshillohet patch-testing përpara përdorimit.

Përdorimi: 12 muaj pas hapjes


0.0783
613.51 KB