Senyses Liposomal Cleanser ROS

Marka/Prodhuesi: Sesderma

Çmimi: 1.700,0 Lekë

.

1.700,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Formuluar posaçërisht për pastrimin e përditshëm të lëkurës së skuqur, të prirur ndaj kuperozës, mbindjeshmërisë ose lëkurës me rosacea. Jo vetëm që pastron dhe heq make-up, ai gjithashtu trajton skuqjen, rrit mbrojtjen e lëkurës dhe ka një veprim rigjenerues.


Përbërësit kryesor

Bikarbonat natriumi - Acidi Tranexamik - Liposomet e retinaldehidit - Azeloglicina - Ekstrakti i çajit - Fitosfingozina - Liposomet e vitaminës B3 - Liposomet e vitaminës C - Liposomet e CM-Naringenin Chalcone dhe Panthenol.


Përbërësit: AQUA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, PANTHENOL, ASCORBYL GLUCOSIDE,, SODIUM BICARBONATE, TRANEXAMIC ACID, NIACIN, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, PHYTOSPHINGOSINE HCL, TETRASODIUM, TETRACARBOXYMETHYL NARINGENINCHALCONE, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, HYDROGENATED LECITHIN,, RETINAL, POLYSORBATE 20, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SEBACATE, LECITHIN, ALCOHOL,, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, SODIUM CHOLATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, PANTOLACTONE,, HYDROCHLORIC ACID, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CI 42090.


Paketimi: 200 ml

Forma Famaceutike
Leng
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
200 ml

Njomeni një copë pambuku me Sesderma Sensyses Cleanser ROS dhe fshijeni butësisht të gjithë fytyrën, qafën dhe gjoksin. Përsëriteni derisa pambuku të dalë i pastër.


0.1216
598.73 KB