Lierac Premium Voluptueuse Anti-Ageing Set

Marka/Prodhuesi: Lierac

Çmimi: 12.733,0 Lekë

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës, për lëkurë normale dhe të thatë + Serum riparues anti-rrudhë DHURATË .

14.980,0 Lekë12.733,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Paketim promocional që përmban:

– Premium Anti-age Cream Voluptueuse– 50 ml

– Cica-Filler Serum – 10 ml FALAS


1.Premium Anti-age Absolu Voluptueuse Cream për lëkurë të thatë vepron kundër rrudhave më të thella, njollave, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.

Përmban 5% acid ialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.


Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.


I pasuruar me një kompleks të koncentruar ushqyes (20%), me bazë gjalpi Karité (Shea), glicerinë dhe vajra bimorë.


Pas disa përdorimesh rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, njollat zbehen dhe lëkura rifiton pamjen rinore.

I testuar dermatologjikisht.


2.Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum: i përqëndruar, synon të rigjenerojë lëkurën, të pakësojë rrudhat dhe të nxisë sintezën e kolagjenit. Këtë e arrin në sajë të kombinimit të acidit Ialuronik me ekstrakte bimësh dhe me Bakuchiol (substancë e ngjashme me retinolin). Me vetëm 30 ditë përdorim rrudhat pakësohen ndjeshëm.


Përbërësit

1.Premium Anti-age Absolu The Voluptuous Cream

Aqua/water/eau. caprylic/capric triglyceride. pentaerythrityl•tetraethylhexanoate. glycerin. dimethicone butyrospermum parkii (shea butter). cetearyl alcohol. butylene glycol. olyceryl stearate. peg-100 stearate. hexyldecanol hexyldecyl laurate. rosa hybrid flower extract. elaeis guineensis (palm oil). cetyl palmitate. parfum/fragrance. syntetic fluorphlogopite. gossypium herbaceum (cotton) seed oil, cetearyl glucoside. bidens pilosa extract. cetyl alcohol. papaver somniferum seed oil. unum usitatissimum ilinseed) seed oil cycnoches cooperi (orchid) flower/leaf extract. sodium polyacrylate. tocopheryl acetate, hydrogenated polydecene. chlorphenesin. sodium benzoate. sodiumsalicylate, xanthan gum, propylene glycol. teprenone, sodium hyaluronate. ppg-5-laureth-5, geraniol, hexyl cinnamal. amyl cinnamal. tocopherol. silica. citric


2.Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum

AQUA / WATER / EAU. PROPANEDIOL. DIMETHICONE. PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. CETEARETH-30. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. ALCHEMILLA VULGARIS LEAF EXTRACT. BAKUCHIOL. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DIMETHICONOL. HEDERA HELIX (IVY) LEAF/STEM EXTRACT. SODIUM BENZOATE. PARFUM / FRAGRANCE. SUCROSE PALMITATE. EQUISETUM ARVENSE EXTRACT. CITRIC ACID. TETRASODIUM EDTA. TOCOPHERYL ACETATE. GLYCERYL LINOLEATE. SODIUM HYALURONATE. GLYCERIN. BIOSACCHARIDE GUM-1. YEAST EXTRACT / EXTRAIT DE LEVURE. PHENOXYETHANOL. CAPRYLYL GLYCOL. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. POTASSIUM SORBATE. ACETYL HEXAPEPTIDE-8. ETHYLHEXYLGLYCERIN. 1459B.


Paketimi: 50 ml+ 10 ml.

Premium Anti-age Absolu The Voluptuous Cream: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.


Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum: Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë. Fillimisht aplikohet në zonën ku rrudhat janë më të dukshme dhe më pas përhapet në të gjithë fytyrën.

0.1246
595.97 KB