Pilopeptan Capsules

Marka/Prodhuesi: Genové Dermatologics

Çmimi: 2.600,0 Lekë

.

2.600,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Një suplement ushqimor në formë kapsule që siguron lëndët ushqyese të nevojshme për të stimuluar rritjen e flokëve dhe për të ndaluar rënien e flokëve.

Vepron duke forcuar folikulën e flokëve dhe veprimi i tij antioksidant e mbron atë nga dëmtimi oksidativ.

  • Vitaminat B ushqejnë gjëndrën e flokëve, duke stimuluar kështu rritjen e flokëve. Ato ndihmojnë gjithashtu për të luftuar stresin, i cili është shumë i dëmshëm për ciklin e rritjes së flokëve.
  • Vitamina E ka një efekt antioksidant dhe kombinimi i katër mineraleve (zink, selen, kalcium dhe fosfor) siguron shkëlqim, vitalitet dhe lëndë ushqyese thelbësore.
  • Ekstrakti i farës së melit është i pasur me acide yndyrore që ndihmojnë në forcimin e gjëndrës së flokëve.


Pa gluten.

Pa sheqer.

Pa laktozë.


Përbërësit: Soybean (Glycine max), Gelatin, DL-methionine, Glycerin, L-cystine, Biphasic calcium phosphate, Panicum miliaceum, Glyceryl stearate, Soy lecithin, Zinc sulfate, Vitamin E, Vitamin B3, Leucin, Vitamin B5, Isoleucine, Alanine, Threonine, Valine, Iron oxide (Dye), Black iron oxide E172, Vitamin B6, Vitamin B2, Sodium selenite, Biotin.

Paketimi: 60 kapsula

Forma Famaceutike
Kapsule
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Po
Gjinia
Burra dhe Gra

Merren 2 kapsula në ditë në mëngjes, për të paktën 3 muaj.


0.1079
600.6 KB