C-VIT Moisturizing Facial Cream

Marka/Prodhuesi: Sesderma

Çmimi: 4.800,0 Lekë

.

4.800,0 Lekë
Shtoje në Shportë

C-Vit Moistrusing Cream antioksidant, kundër rrudhave. Rikthen vitalitetin dhe sjell një shkëlqim natyral në lëkurën tuaj.

Të gjithë dëshirojmë një lëkurë më të re dhe më të ndritshme, plot vitalitet. Kremi Xhel Revitalizues C Vit është përgjigjja e dëshirave tona. Është perfekt për përdorim të përditshëm, pas serumit, për të "ndriçuar" lëkurën pa vitalitet.

Është doza juaj ditore e vitaminës C, me një efekt të fuqishëm antioksidant, njetrateson tonin e lëkurës dhe rikthen shkëlqimin natyral. I jep lëkurës një pamje të re: e ushqyer menjëherë dhe e shëndetshme, gjatë gjithë ditës.

Bonus: aroma e tij e shijshme e portokallit!

PER KE ESHTE?

Lëkurat e thata dhe normale. Të gjithë duan një lëkurë të njëtrajtshme, të ushqyer dhe të re, dhe të gjithëve u pëlqen të dëgjojnë: dukeni shkëlqyeshëm! Nëse keni lëkurë mikse, ju rekomandojmë C-Vit Radiance Glowing Fluid.


Përbërësit: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, OCTYLDODECANOL, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, ARACHIDYL ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, RESVERATROL DIMETHYL ETHER, QUERCETIN, BEHENYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, C13-14 ISOPARAFFIN, MICA, LECITHIN, TITANIUM DIOXIDE, ALCOHOL, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 20, DISODIUM EDTA, BHT, TRIETHANOLAMINE, LAURETH-7, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHOLATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, D-LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CI 15985, CI 19140.


Paketimi: 50 ml

Forma Famaceutike
Krem
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Po
Bimorë
Po
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
50 ml

Perdoret ne mengjes dhe mbremje. Para se te dilni aplikoni gjithmone kremin me faktor mbrojtes. Per nje trajtim me intensiv rekomandohet pas serumit me VIT C.


0.0927
599.49 KB