Sun Secret AIR SPF 50 Ultralight Face Fluid

Marka/Prodhuesi: Korff

Çmimi: 3.780,0 Lekë

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml.

3.780,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Mbrojtje shumë e lartë nga rrezet e diellit për fytyrën. Falë përbërësve aktivë të linjës dhe spektrit të gjerë mbrojtës, ai parandalon dëmtimin e shkaktuar nga ekspozimi në diell. Sun Secret Air Ultralight SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) ka një teksturë ultra të lehtë, të thatë në prekje, i cili përthithet menjëherë. E pasur me Kompleksin Sofe të ADN-së, ajo hidraton lëkurën, kundërvepron procesin e fotoplakjes dhe parandalon formulimin e rrudhave. Pa ngjyrues dhe derivate gruri. Jo-komedogjene. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.


Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol De- nat., Glycerin, Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Coco-Ca- prylate, PEG-30 Dipolyhydroxystea- rate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Undeca- ne, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexyl Triazone, Cetyl PEG/P- PG-10/1 Dimethicone, Tridecane, Betaine, Sodium Chloride, Citrul- lus lanatus (Watermelon) Fruit Ex- tract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Ex- tract, Pisum sativum (Pea) Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite: Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fraqrance).

Forma Famaceutike
Kapsule
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra
Vëllimi
0 ml

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell. Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

0.1194
602.55 KB