Sun Secret Bronzing Water

Marka/Prodhuesi: Korff

Çmimi: 2.590,0 Lekë

Sun Secret Super Bronzing Sun Water.

2.590,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Korff Sun Secret Ujë super nxirës është një spraj i freskët, i lehtë dhe lehtësisht i absorbueshëm, i përshtashëm për ti dhënë një nxirje të lehtë fytyrës dhe trupit. Formula inovative me kompleksin DNA-SAFE ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen. Për më tepër në sajë të përbërësit Melanobronze 2% stimulon prodhimin e melaninës edhe pa ekspozim në diell, duke shpejtuar dhe intensifikuar nxirjen. Lëkura merr një ngjyrë të kaftë uniforme në pak ditë. Për fototipet e errëta ose të mesme me lëkurë të mësuar nga dielli. Pa filtra solare.

– Pa paraben

– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur


0.0884
585.06 KB