Sesderma Hidraven Foamy Soap Free Cream

Marka/Prodhuesi: Sesderma

Çmimi: 2.800,0 Lekë

.

2.800,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Hidraven Foamy Soap Free Cream, i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrës për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën delikate dhe të ndjeshme, të prirur ndaj akneve, intolerante ndaj sapunit, me rrudha ose njolla kafe. Revitalizon lekurën tuaj. Rekomandohet për heqjen e shpejtë dhe efektive të grimit të fytyrës dhe syve. Perbërja e tij të veçantë e bën të përshtatshëm edhe për higjenën intime.  

Hidraven tolerohet jashtëzakonisht mirë, sepse përmban ekstrakte bimore natyrale (kamomil, tërshërë, mimozë dhe aloe), ka përbërës hidratues, qetësues, rigjenerues dhe mbrojtës të lëkurës. Ka triclosan i cili ka një efekt antibakterial.


Përbërësit : Aqua, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Peg-400, Peg-200, Mimosa Tenuiflora Bark Extract, Chamomilla Recutita Extract, Cetylpyridinium Chloride , Avena Sativa Kernel Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-2, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Ethylparaben, Methylparaben, Potassium Sorbate, Propylparaben, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone.


Paketimi: 300 ml

Forma Famaceutike
Lares
Grupmosha
Për të gjithë
Me Arome
Jo
Bimorë
Po
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
300 ml

Lagni lëkurën dhe aplikojeni produktin duke masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Ky produkt mund të përdoret sa herë që dëshironi.

0.1106
605.48 KB