Lierac Premium Soyeuse Anti-Ageing Set

Marka/Prodhuesi: Lierac

Çmimi: 12.733,0 Lekë

Set promocional Premium me kremin e syve falas.

14.980,0 Lekë12.733,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Paketim promocional që përmban:

Premium Anti-age Cream Soyeuse – 50 ml

Premium Anti-age sysh – 15 ml FALAS


1.Premium Anti-age Absolu Soyeuse Cream

Efikasiteti kundër moshës në një teksturë të mëndafshtë që hidraton intensivisht dhe matifikon lëkurën nga normale në mikse.

Korrigjon shenjat e moshës: rrudhat, humbjen e densitetit dhe tonicitetit, parregullsitë e ngjyrës dhe sipërfaqes së lëkurës, njollat.

Përmban hekzapeptidin FX me veti rigjeneruese dhe koncentratin Hyalu-3 me veprim hidratues dhe mbushës.

I pasuruar me një koncentrat hidratues dhe matifikues shkrihet me lëkurën për një efekt mat dhe të padukshëm.


2.Eye Cream Premium Anti-age Absolu

Trajtim kundër moshës për zonën rreth syve që korrigjon shenjat e saj: rrudhat, humbjen e tonicitetit, borsat dhe njollat.

Formulë ultra-comfort pa parfum për tolerancë maksimale.

Përmban hekzapeptidin FX me veti rigjeneruese dhe koncentratin Hyalu-3 me veprim hidratues dhe mbushës, në kombinim me ekstrakte rigjeneruese të Sigesbeckia orientalis që korrigjojnë në mënyrë të dukshme shenjat e moshës të zonës rreth syve, ditë pas dite.

Tekstura e tij krem-balsam siguron një efekt "lëkurë të dytë" të menjëhershëm.


Përbërës aktivë:


-Kremi Soyeuse:

Hekzapeptid FX rigjenerues

Ekstrakte lulesh të zeza antioksiduese

Koncentrat kundër moshës Hyalu-3

Pluhur bambù matifikues


-Kremi i zonës rreth syve:

Hekzapeptid FX rigjenerues

Ekstrakte lulesh të zeza antioksiduese

Koncentrat kundër moshës Hyalu-3

Ekstrakt ristrukturues i Sigesbeckia orientalis

Pa parfum


Paketimi: 50 ml+ 15ml.


Forma Famaceutike
Krem
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra

Kremi Soyeuse: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë


Kremi i konturit të syve: Aplikohet në mëngjes dhe/ ose në darkë në zonën rreth syve.

0.1156
605.49 KB