Glucoside Foaming Cleanser

Marka/Prodhuesi: The Ordinary

Çmimi: 2.290,0 Lekë

Xhel pastues me bazë uji për të gjithë llojet e lëkurave. .

2.290,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Glucoside Foaming Cleanser është një pastrues shkumuës xhel që ndihmon në mënyrë efektive largimin e papastërtive. Ky formulim ndihmon në ruajtjen e barrierës së lëkurës,duke përmirësuar gjithashtu strukturën, shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës me përdorim të vazhdueshëm.I përshtatshëm edhe për bebet.

Ka në fokus: Pastrimin

Tekstura: Xhel me bazë uji

Përbërësit aktiv: Decyl Glucoside, Coco-Glucoside


Veçoritë e produktit:

  • Oil-free
  • Pa alkool
  • Pa silikon
  • Pa gluten
  • Produkte vegan
  • Cruelty free


Përbërësit: Aqua (Water), Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Tocopherol, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Sasia: 150 ml

Forma Famaceutike
Lares
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra

Shpërndani produktin në duar.

Masazhojeni mirë në fytyrën e lagur dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.


0.1248
600.94 KB