DEFENCE COLOR GLAM TOUCH

Marka/Prodhuesi: BioNike

Çmimi: 1.575,0 Lekë

Blusher kremoz per te ndricuar dhe theksuar mollezat. I disponueshem ne dy ngjyra (101, 102).

2.250,0 Lekë1.575,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Permban:

Perberes lipidik: Lehtesojne aplikimin e produktit.

Agjent teksturizues (SERICITE): I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Dylli Candelilla dhe Skualene bimore: Ofrojne nje teksture te bute dhe te pershtatshme per lekuren.

Perdorimi: Aplikojeni sipas nevojes tek mollezat me levizje rrethore dhe me pas sfumojeni me sfungjerin qe ndodhet ne fund te aplikatorit.

Paketimi:  6 ml0.1062
589.59 KB