Phytonovathrix Shampoo

Marka/Prodhuesi: Phyto

Çmimi: 1.827,5 Lekë

Shampo forcuese dhe energjizuese kundër rënies së flokëve .

2.150,0 Lekë1.827,5 Lekë
Shtoje në Shportë

Shampo forcuese dhe energjizuese e përqendruar në përbërës aktivë me origjinë bimore si ekstraktet e Guaranà dhe Algës së kuqe që tonifikon skalpin, forcon dhe mbështjell fibrën e flokut duke krijuar një efekt barrierë që krijon menjëherë përshtypjen e flokëve vigorozë.


Përbërës aktivë:


-Ekstrakt Guaranà: përbërës aktiv me veprim energjizues që i jep forcë dhe energji flokëve


-Ekstrakt i Algës së kuqe: me veti mbështjellëse për flokë dukshëm më të dendur


-Ekstrakt i Bishtit të kalit ( Equisetum): veti astringente


Përbërësit:

AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE. SODIUM CHLORIDE. LAURYL PYRROLIDONE. PHENOXYETHANOL. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. POLYQUATERNIUM-22. PARFUM / FRAGRANCE. GLYCERIN. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. COCONUT ACID. CITRIC ACID. TETRASODIUM EDTA. HYDROLYZED RHODOPHYCEAE EXTRACT. EQUISETUM ARVENSE EXTRACT. SODIUM BENZOATE. PAULLINIA CUPANA FRUIT EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. LIMONENE. 1251B.


Paketimi: 200 ml.

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Po
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Po
Vëllimi
0 ml

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet, lihet për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

0.1145
602.41 KB