Dercos Ultra Soothing Normal to Oily Hair Shampoo

Marka/Prodhuesi: Vichy

Çmimi: 2.050,0 Lekë

.

2.050,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Vichy Dercos qetësuese është një shampo e formuluar specifikisht për flokët normale në të yndyrshme që mundëson qetësimin e kruarjes së skalpit.

Kjo shampo qetësuese nuk përmban sulfate dhe është formuluar e bazuar në kompleksin aktiv Sensirine që është i pasur me Vitaminë C dhe Pantenol. Nga aplikimi i parë, do zbusë diskomfortin dhe qetësojë kruarjet në skalp.

Pa paraben. Formulë Hipoalergjike.

E testuar dermatologjikisht.


Përbërësit: Aqua/Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Ascorbyl Glucoside, Coconut Acid, Hexylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Piroctone Olamine, Polyquaternium-10, Polysorbate-21, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum/Fragrance.


Paketimi: 200 ml

Forma Famaceutike
Shampo
Gjinia
Burra dhe Gra
Bimorë
Po
Grupmosha
Për të gjithë
Me Arome
Po
Vëllimi
200 ml

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

0.0869
602.34 KB