Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

Marka/Prodhuesi: COSRX

Çmimi: 1.590,0 Lekë

.

1.590,0 Lekë
Shtoje në Shportë

Lares antibakterial me acid salicilik 0.5% është një produkt i dizajnuar për të pastruar lëkurën në thellësi dhe trajtuar aknet. Me acid salicilik si një nga përbërësit kryesorë, është e aftë të shpërthejë dhe shpërndajë pikat e zeza që janë shkaktuar nga produktet e dhjamit dhe ndotja.


Ky produkt është i veçantë i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme, të cilat janë më të prirura të zhvillojnë akne, por gjithashtu është i përshtatshëm edhe për lëkurat e miksuara dhe normale. Përdorimi i rregullt i Lares antibakterial me acid salicilik do të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës tuaj të pastër dhe të shëndetshme, duke parandaluar shfaqjen e akneve dhe të pikave të zeza në të ardhmen.


Kështu që, nëse keni probleme me aknet ose pikat e zeza, Lares antibakterial me acid salicilik mund të jetë zgjedhja e duhur për ju. Përfitoni nga cilësia e saj dhe shijoni një lëkurë të pastër dhe të shëndetshme në një kohë shumë të shkurtër.


Përbërësit:

Water, Glycerin, Myristic Acid, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Butylene Glycol, Glycol Distearate, Polysorbate 80, Salix Alba (Willow) Bark Water, Saccharomyces Ferment, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Chloride, Disodium Edta, 1,2-Hexanediol, Ethyl Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Fragrance


Sasia: 150 ml

Forma Famaceutike
Lares
Grupmosha
Të rritur
Me Arome
Jo
Bimorë
Jo
Gjinia
Burra dhe Gra
Vëllimi
150 ml

Aplikoni nje sasi te pershtatshme ne duar dhe krijoni nje shtrese te holle ne lekure me uje duke shkumuar.

Shpelajeni me uje te ngrohte .

0.1135
602.66 KB